Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Krzysiek napisał:
TO JEST KPINA!!! Polska to cyrk a z nas robią małpy... Politycy mają kraj i rodaków w du.... a urząd ochrony praw konsumenta to też fikcja stacje podnoszą ceny bo dolar drozeje... dolar spada a cyny dalej w gore mom obok siebie stacje trzech koncernow ZAWSZE RAZEM PODNOSZA CENY !!!! komunikacja miejska kuleje a do pracy jechac trzeba WIEC TO WYKORZYSTUJA! LUDZIE WIECEJ TAKICH PROTESTOW!!!!!!!!
HAKERZY i tym bandytom dadzą radę jak tylko uporają się z internetem to wezmą się za orlen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym kraju przydala by sie rewolucja bo inaczej to nic nie da ,protesty itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy chyba na głowę tutaj upadli. Komu życie pacany zatruwacie? Rządowi? Orlenowi? Czy zwykłym ludziom? Przyjechały buraki spod Lubartowa i protest sobie zorganizowały, w 20-letnich szrotach. Pomyślcie, komu życie zatruwacie... w Warszawie przejazd przez Wiejską i pod ministerstwami miał jeszcze jakiś sens. Blokowanie "17", które planujecie już sensu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 80% procent aut jeżdżących po naszych drogach kieruje tylko jedna osoba jakby się przesiedli na pociąg lub autobus to zużycie paliwa w kraju było by mniejsze i ceny by spadły a tak każdy płacze że drogo a autem jeździ a po 20 zł za litr powinno być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko Orleny blokujcie, bo to orlen dyktuje ceny a nie Statoil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaale protest Napewno ktos zwroci uwage Chyba tylko pracownikom stacji sie oberwalo bogu ducha winnym To trzeba na ulice wyjsc i druga Grecje zrobic a nie odpi....ac taka partyzantke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ci kierowcy mieli jaja, toby w ramach solidarności z rodzicami dzieci zablokowali gimnazjum w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ci kierowcy mieli jaja, toby w ramach solidarności z rodzicami dzieci zablokowali gimnazjum w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym kraju po dobroci nic nie osiągniemy. tu przydałby się siłowy przewrót. wyroki skazujące za zasługi dla kraju i społeczeństwa. znacjonalizowanie przemysłu i złóż gazu węgla i innych surowców. wszyscy z przeszłością powinni zostać pozbawieni emerytur, rent i innych świadczeń. firmy powinny zostać im zabrane bo nie moze być tak ze bandyci, komuniści żyją jak królowie i śmieją sie z normalnych zwykłych uczciwych ludzi zobaczcie jak tvn'owi zmiękła rura po spaleniu auta a jakby spłonęły wszystkie wozy transmisyjne to moze przez moment mówili by prawdę. mordować palić rozliczać - inaczej zawsze będzie tu bida a te hepeningi to tylko bawią i śmieszą obecne władze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
w tym kraju po dobroci nic nie osiągniemy. tu przydałby się siłowy przewrót. wyroki skazujące za zasługi dla kraju i społeczeństwa. znacjonalizowanie przemysłu i złóż gazu węgla i innych surowców. wszyscy z przeszłością powinni zostać pozbawieni emerytur, rent i innych świadczeń. firmy powinny zostać im zabrane bo nie moze być tak ze bandyci, komuniści żyją jak królowie i śmieją sie z normalnych zwykłych uczciwych ludzi zobaczcie jak tvn'owi zmiękła rura po spaleniu auta a jakby spłonęły wszystkie wozy transmisyjne to moze przez moment mówili by prawdę. mordować palić rozliczać - inaczej zawsze będzie tu bida a te hepeningi to tylko bawią i śmieszą obecne władze.
Już nie długo zrobi się bardziej poważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę w sobotę nie jestem w 100% przekonana,że akcja ta będzie miała sens ale za to na pełne 100% WIEM, że sensu nie ma siedzenie i czekanie. Przyjdzcie- spróbujmy chociaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepej tak niż wcale... Człowiek pracuje ponad siły a nawet na zaspkojenie podstawowych potrzeb go nie stać, nie mówiąc już o kupnie mieszkania bez kredytu na 30 lat czy jakiejś wycieczce. Ciekawe co by zrobił taki pasibrzuch za 1500 zl miesięcznie chyba wyciągnął nogi i kopnął w kalendarz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie tankujemy ma Orlenie, Statoilu i BP niech w końcu obniżą cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może by było lepiej zabliokować na zebmorzyckiej w Lublinie, Polski Koncern Naftowy Orlen tam jest przecież rozlewnia i tankują tam tiry które jad potem na wszystkie stacje benzynowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajkować to się powinno na Wiejskiej w Warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bez przesady? dlaczego akurat w sobotę? ale tylko na tym pasie lublin -warszawa? czy warszawa-lublin też? :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze robią, popieram i napewno bede jutro na proteście. co to ma być ? rządzący zarabiają 5 razy tyle co zwykli ludzie i im to z pewnością nie przeszkadza ale do czasu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura! bzdura! i jeszcze raz bzdura! Polacy to głupi naród i nie potrafią racjonalnie gospodarować domowym budżetem i paliwem! Wczoraj w "Wiadomościach" wyraźnie było widać jak w zakorkowanych miastach prawie w każdym aucie jechał tylko jeden łeb (czyli kierowca). Nie sądzę,aby każdy z kierowców poważnie "musiał" jechać swoim autem i niemożliwe lub uciążliwe mu było skorzystanie z komunikacji miejskiej... Ja akurat nie jestem takim idiotą jak oni wszyscy -i chociaż mam wygodne i oszczędne auto,ale po wielu kalkulacjach i tak wychodzi mi jazda komunikacją podmiejską kilkakrotnie taniej niż swoim autem. Przede wszystkim: na krótkich trasach auto spala proporcjonalnie najwięcej i najbardziej się niszczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Bzdura! bzdura! i jeszcze raz bzdura! Polacy to głupi naród i nie potrafią racjonalnie gospodarować domowym budżetem i paliwem! Wczoraj w "Wiadomościach" wyraźnie było widać jak w zakorkowanych miastach prawie w każdym aucie jechał tylko jeden łeb (czyli kierowca). Nie sądzę,aby każdy z kierowców poważnie "musiał" jechać swoim autem i niemożliwe lub uciążliwe mu było skorzystanie z komunikacji miejskiej... Ja akurat nie jestem takim idiotą jak oni wszyscy -i chociaż mam wygodne i oszczędne auto,ale po wielu kalkulacjach i tak wychodzi mi jazda komunikacją podmiejską kilkakrotnie taniej niż swoim autem. Przede wszystkim: na krótkich trasach auto spala proporcjonalnie najwięcej i najbardziej się niszczy!
Ale ty jesteś głupi naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Bzdura! bzdura! i jeszcze raz bzdura! Polacy to głupi naród i nie potrafią racjonalnie gospodarować domowym budżetem i paliwem! Wczoraj w "Wiadomościach" wyraźnie było widać jak w zakorkowanych miastach prawie w każdym aucie jechał tylko jeden łeb (czyli kierowca). Nie sądzę,aby każdy z kierowców poważnie "musiał" jechać swoim autem i niemożliwe lub uciążliwe mu było skorzystanie z komunikacji miejskiej... Ja akurat nie jestem takim idiotą jak oni wszyscy -i chociaż mam wygodne i oszczędne auto,ale po wielu kalkulacjach i tak wychodzi mi jazda komunikacją podmiejską kilkakrotnie taniej niż swoim autem. Przede wszystkim: na krótkich trasach auto spala proporcjonalnie najwięcej i najbardziej się niszczy!
Zrozum głupi pajacu że jak paliwo drogie to i drogi ten autobus będzie ,droga bułka w sklepie ,kaszanka itd.Przemyśl to pajacu i nie pisz głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...